Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

Futboll

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

Më: 13 mars 2018 Në ora: 20:17
Roma – Shakhtar

?Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Shakhtar

Roma dhe Shakhtar kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Olimpico nga ora 20:45.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test