Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG - Bota Sot
Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG

Futboll

Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG

Më: 13 mars 2018 Në ora: 20:21
Nasser al Khelaif

Babai i Neymarit ka mohuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar në Real Madrid

Gjatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në Brazil, ku është takuar me Neymar dhe babain e tij.

Pas këtij takimi ka folur babai i Neymar, i cili tha se djali i tij e ka të ardhmen në PSG.

“Neymar ka të ardhmen në PSG, Neymar ka të tashmen në PSG”, tha babai i Neymar, duke shuar kështu shpresat e Realit për një transferim të mundshëm.

“Neymar është i lumtur, i motivuar dhe mezi p pret të kthehet. Si shpreson se do të kthehet para përfundimit të sezonit për të luajtur në Kupë dhe në ligë”, u shpreh ai në fund.

Ndërsa, gjatë ditës presidenti Al Khelaifi tha se nuk kanë asnjë problem me Neymar dhe janë shumë të lumtur me të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test