Juventusi ka diçka për të thënë për Romën, ia merr lakmi - Bota Sot
Juventusi ka diçka për të thënë për Romën, ia merr lakmi

Futboll

E premte, 19 tetor 2018

Juventusi ka diçka për të thënë për Romën, ia merr lakmi

Më: 10 prill 2018 Në ora: 23:14
Pamje nga ndeshja Roma- Barcelona

Juventusi nuk ka ngurruar për të bërë një postim pas rikthimit heroik të Romës sonte, të cilët e mposhtën Barcelonën me rezultat 3-0 për ta kaluar në gjysmëfinale

Romakët bën sonte një rikthim heroik duke kaluar në gjysmëfinale.

E skuadra torineze duket se është frymëzuar nga ky triumf i romakëve.

Ata kanë bërë një postim në faqen e tyre zyrtare në Twitter ku urojnë Romën për kalim në gjysmëfinale. 

Juventusi pritet që nesër të takohet me Real Madridin në Santiago Bernabeu, ku duhet të shënoi katër gola dhe mos të pësoi asnjë të tillë për t'u kualifikuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test