Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon - Bota Sot
Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon

Futboll

Zidane – tifozëve: Të gëzohemi që e kemi Ronaldon

Më: 11 prill 2018 Në ora: 15:15
Zidane

Futbollisti portugez ka shënuar më shumë gola (40) sesa çdo lojtar tjetër në pesë ligat më të mira të Evropës këtë sezon në të gjitha garat, duke përfshirë dy në Ligën e Kampionëve në ndeshjen e parë ndaj Juventusit.

“Nuk po mendoj të jemi pa Cristiano Ronaldon, kjo është ajo që kemi dhe ne jemi të lumtur”, u tha Zidane gazetarëve.

“Ka shumë njerëz që ende kujtojnë Di Stefanon dhe me të drejtë kështu. Unë jam një nga ata njerëz. Ata gjithashtu do të kujtojnë Cristiano Ronaldon në këtë klub. Ne duhet t’a gëzojmë këtë lojtar. “, u shpreh tekniku francez.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test