Vendos gabimisht fitoren e Romës, ja sa mijëra euro fiton - Bota Sot
Vendos gabimisht fitoren e Romës, ja sa mijëra euro fiton

Futboll

Vendos gabimisht fitoren e Romës, ja sa mijëra euro fiton

Më: 11 prill 2018 Në ora: 18:33
Pamje e tiketës

Gëzimi për përmbysjen e Roma kundër Barcelonës nuk ka qenë i papërshkrueshëm vetëm për tifozët e skuadrës verdhekuqe.

Rezultati 3-0 në “Olimpico” i ka dhënë mundësinë disa bastexhinjëve të rrisin të ardhurat e tyre duke vënë atë që në fillim është dukur si bast i dëshpëruar.

Njëri një veçanti është sinjalizuar nga kompania “JustBet”, bëhet fjalë për dikë që donte të anulonte biletën sepse e kishte vënë sipas tij gabimisht fitoren e ekipit të Di Franceseco.

Ishte shumë vonë për të anuluar biletën me vlerë 1 mijë dollarë. Në fillim klienti protestoi dhe pati trishtim, por në fund të ndeshjes në llogarinë e tij bankare u shtuan 52 mijë dollarë.

Hull, Bristol, QPR dhe Blackpool, këto ishin ekipet e tjera krahas Roma që nderuan bastexhiun...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test