Zbulohet objektivi i Manchester United në merkato - Bota Sot
Zbulohet objektivi i Manchester United në merkato

Futboll

Zbulohet objektivi i Manchester United në merkato

Më: 16 prill 2018 Në ora: 09:05
Ilustrim

Sipas medieve angleze, Manchester United do të provojë me një ofertë të parë prej 40 milionë eurove në verë për talentin e Watfordit, brazilianin Richarlison që ka shkëlqyer këtë edicion në Angli..

Mbetet të shihet nëse Watford do të pranojë këtë ofertë apo do të kërkojë edhe më shumë. 20-vjeçari gjithashtu po kërkohet edhe nga skuadrat tjera të mëdha si Arsenal, Chelsea, PSG dhe Tottenham.

Në 33 paraqitje braziliani ka arritur të shënoj pesë gola dhe të asistoj në gjashtë të tjerë dhe kjo ka bërë të jetë në qendër të vëmendjes së djajve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test