Bayern Munich futet në garë për Martialin - Bota Sot
Bayern Munich futet në garë për Martialin

Futboll

Bayern Munich futet në garë për Martialin

Më: 16 prill 2018 Në ora: 18:19
Anthony Martial

Bayern Munich është futur në garë për anësorin e Manchester Unitedit, Anthony Martial, sipas Calciomercato.com.

22-vjeçari është duke e humbur durimin me mungesë të aktivizimit në ekipin e parë nën udhëheqjen e Jose Mourinhos dhe papritmas dëshiron ta ndërrojë klubin në verë.

Edhe Juventusi është i interesuar për ta transferuar francezin dhe do të kërkojë ta shfrytëzojë faktin se Martial do të jetë në vitin e fundit të kontratës me Unitedin vitin e ardhshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test