Mourinho kundër largimit të këtyre dy futbollistëve nga Unitedi - Bota Sot
Mourinho kundër largimit të këtyre dy futbollistëve nga Unitedi

Futboll

Mourinho kundër largimit të këtyre dy futbollistëve nga Unitedi

Më: 16 prill 2018 Në ora: 23:28
Jose Mourinho

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, nuk do të lejojë që Marcus Rashford ose Anthony Martial të largohen nga klubi këtë verë,

Të ardhmet e të dy lojtarëve janë subjekt i spekulimeve dhe ata kanë qenë të lidhur me largimet e tyre nga Old Trafford.

Reprezentuesit francez, Martial kuptohet se ka refuzuar një mundësi për të nënshkruar një kontratë të re me Djajtë e Kuq.

Rashford, ndërkohë, gjithashtu po shqyrton mundësitë e tij pasi nuk është i kënaqur me ndeshjet si titullar nën drejtimin e Mourinhos.

Megjithatë, transferimi i sulmuesve të Unitedit, pavarësisht nga pakënaqësia e dyshes nuk do të jetë aspak i lehtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test