Willian ndryshon skuadër, mbetet në Premierligë - Bota Sot
Willian ndryshon skuadër, mbetet në Premierligë

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Willian ndryshon skuadër, mbetet në Premierligë

Më: 22 maj 2018 Në ora: 00:21
Mourinho është i etur ta forcojë skuadrën pas një sezoni pa trofe dhe Willianin e njeh nga koha kur punoi me të në Chelsea.

Manchester Unitedi është shumë i interesuar për ta transferuar sulmuesin e Chelseat, Willian, raporton Sky Sports.

Jose Mourinho është i etur ta forcojë skuadrën pas një sezoni pa trofe dhe Willianin e njeh nga koha kur punoi me të në Chelsea.

Edhe vetë përfaqësuesi brazilian do të largohej me qejf nga skuadra londineze nëse Antonio Conte mbetet trajner edhe sezonin e ardhshëm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test