Real Madrid me ekip të plotë në finale - Bota Sot
Real Madrid me ekip të plotë në finale

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

Real Madrid me ekip të plotë në finale

Më: 24 maj 2018 Në ora: 15:21
Real Madrid

Zinedine Zidane ka ftuar të gjithë skuadrën për finalen e së shtunës ndaj Liverpool.

Tekniku Francez do të ketë çdonjërin gati për finalen, duke rikuperuar edhe ata të cilët deri para disa javësh ishin në dyshim për të luajtur.

Portier: Keylor Navas, Casilla dhe Luca.

Mbrojtës: Carvajal, Vallejo, Ramos, Varane, Nacho, Marcelo, Theo dhe Achraf.

Mesfushor: Kroos, Modric, Casemiro, Llorente, Asensio, Isco, Kovacic dhe Ceballos.

Sulmues: Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Lucas Vázquez dhe Mayoral.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test