RUSI 2018 Casillas zgjedh 11-shen më të mirë të historisë së Spanjës - Bota Sot
RUSI 2018 Casillas zgjedh 11-shen më të mirë të historisë së Spanjës

Futboll

E diel, 21 tetor 2018

RUSI 2018 Casillas zgjedh 11-shen më të mirë të historisë së Spanjës

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 08:58
Iker Casillas

Iker Casillas ka zbuluar për “The Guardian” formacionin e tij më të mirë të historisë së Spanjës.

“Zgjedhjet e mia janë përqendruar te lojtarë që kam parë gjatë jetës sime”, ka thënë ai.

“Është e vërtetë se nuk kam patur fatin ta shikoj Luis Arconada-n dhe nëse e kam bërë, nuk e mbaj mend”.

11-shja e Iker Casillas.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test