Nga Bundeslinga në Premier League - Bota Sot
Nga Bundeslinga në Premier League

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Nga Bundeslinga në Premier League

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 13:05
Ilustrim

Arsenali dhe Borussia Dortmundi kanë arritur marrëveshje për mbrojtësin grek, Sokratis Papastathopoulos.

Sky Sports raporton se Papastathopoulos do të nënshkruajë me Arsenalin pasi klubi londinez ka gjetur marrëveshje me gjigantin gjerman për transferimin e tij.

Transferimi i tij pritet të finalizohet më 1 korrik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test