E ardhmja e Wilshere ende e paqartë - Bota Sot
E ardhmja e Wilshere ende e paqartë

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

E ardhmja e Wilshere ende e paqartë

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 15:59
Jack Wilshere

E ardhmja e Jack Wilshere ende mbetet e paqartë, megjithëse bisedimet mes tij dhe Arsenalin po vazhdojnë, sipas Sky Sports.

Sky mëson se largimi i tij i mundshëm nga Arsenali është i komplikuar.

Wilshere do të mbetet pa kontratë më 1 korrik.

Ai dëshiron rritje page, gjë për të cilën Arsenali nuk pajtohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test