Valon Berisha nesër kryen vizitat mjekësore te Sampdoria - Bota Sot
Valon Berisha nesër kryen vizitat mjekësore te Sampdoria

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

Valon Berisha nesër kryen vizitat mjekësore te Sampdoria

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 20:54
Valon Berisha

Valon Berisha në Serie A është tashmë e kryer.

Mesfushori i Kosovës do të bëjë nesër testet mjekësore te Sampdoria dhe më pas do ta kompletoj transferimin.

Sipas Di Mazios tashmë është gjithçka e kryer dhe pas testeve do të zyrtarizohet marrëveshja.

Berisha është pjesë e Red Bull Salzburgut që nga viti 2012 dhe  në 165 paraqitje ka shënuar 31 gola.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test