Roma siguron dy transferime interesante, zyrtarizimi çështje orësh - Bota Sot
Roma siguron dy transferime interesante, zyrtarizimi çështje orësh

Futboll

E martë, 13 nëntor 2018

Roma siguron dy transferime interesante, zyrtarizimi çështje orësh

Më: 20 qershor 2018 Në ora: 23:41
Roma

Verdhekuqët kanë arritur marrëveshjet me mesfushorin e PSG-së, Javier Pastoren dhe portierin e Bolognas, Antonio Miranten.

Roma do të bëjë dy goditje në ditët e ardhshme në afatin kalimtar.

Verdhekuqët kanë arritur marrëveshjet me mesfushorin e PSG-së, Javier Pastoren dhe portierin e Bolognas, Antonio Miranten.

Lojtarët do të zbarkojnë në kryeqytet nesër ose pasnesër për testet mjekësore.

Detajet financiare do të zbulohen ndërkohë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test