Ronaldo sëbashku me Marcelon tek Juve - Bota Sot
Ronaldo sëbashku me Marcelon tek Juve

Futboll

E shtunë, 20 tetor 2018

Ronaldo sëbashku me Marcelon tek Juve

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 12:03
Ronaldo dhe Marcelo

Cristiano Ronaldo është buzë largimit nga Real Madridi, por portugezi nuk dëshiron të ikën i vetëm.

Don Balon raporton se Ronaldo shpreson se Marcelo do t’i bashkohet atij për ta braktisur Real Madridin për gjigantin italian, Juventusin.

Superylli portugez është gjithnjë e më pranë kalimin në Juventus për 100 milionë euro dhe tani dëshiron që edhe miku dhe bashkëlojtari, Marcelo, t’i bashkohet në Torino.

Raportohet se Ronaldo tashmë e ka diskutuar me trajnerin e Juves, Massimiliano Allegri, idenë për të bërë ofertë për mbrojtësin brazilian.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test