Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Perez – Modric - Bota Sot
Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Perez – Modric

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Sot pritet të mbahet takimi i shumëpritur Perez – Modric

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 09:21
Perez – Modric

Real Madridi do të takohet sot me Modricin për ta sqaruar të ardhmen e lojtarit, pas interesimit të Interit, shkruan Marca.

Klubi italian është përfolur shumë në kohët e fundit për një transferim të Modricit, mirëpo Reali i ka refuzuar deri më tani ofertat për yllin e tij.

Klubi spanjoll dhe Modric priten të takohen dhe të bisedojnë sot për mundësin e vazhdimit të kontratës apo edhe dëgjimit të dëshirës së mesfushorit, e cila thuhet se është largimi nga Bernabeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test