Chelsea i frikësohet largimit të Hazardit - Bota Sot
Chelsea i frikësohet largimit të Hazardit

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Chelsea i frikësohet largimit të Hazardit

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 09:53
Eden Hazard

Chelsea është në siklet për shkak të mundësisë së Eden Hazardit për t’iu bashkuar Real Madridit, shkruan The Sun, pasi që afati kalimtar në La Liga mbyllet më 31 gusht.

Reali pas nënshkrimit të Thibaut Courtois nga klubi londinez, është i interesuar për të nënshkruar edhe me sulmuesin belg.

“Ai është një lojtar i mrekullueshëm. Do të doja shumë që të luaj me të përsëri dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë në të ardhmen”, ka thënë Courtois.

“Nëse ai përfundon në Real Madrid ndonjë ditë, do të ishte fantastike”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test