Rakitic në PSG? - Bota Sot
Rakitic në PSG?

Futboll

E martë, 23 tetor 2018

Rakitic në PSG?

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 13:29
Ivan Rakitic dhe Verrati

PSG ka shprehur interesim të fuqishëm për Rakitic.

Ivan Rakitic mund të ndërrojë ambient gjatë ditëve të mbetura të afatit kalimtar.

Sipas “Mundo Deportivo”, kroati ka pranuar një ofertë të madhe nga Paris Saint-Germain.

Tani i mbetet kroatit të vendosë mes milionave të PSG-së dhe dashurisë për Barcelonën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test