Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës - Bota Sot
Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

Futboll

E enjte, 18 tetor 2018

Zyrtare: Messi është kapiten i Barcelonës

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:51
Leo Messi

Pas largimit të Andres Iniestas klubi i Barcelonës ka zyrtarizuar Leo Messin si kapiten të saj.

Përmes faqes zyrtare Barça ka konfirmuar katër kapitenët e skuadrës.

Pas Messit kapiten është Sergio Busquets, e pas tij janë Gerard Pique dhe Sergi Roberto.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test