Chievo – Juventus, formacionet në debutimin e Ronaldos - Bota Sot
Chievo – Juventus, formacionet në debutimin e Ronaldos

Futboll

Chievo – Juventus, formacionet në debutimin e Ronaldos

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 08:28
Cristiano Ronaldo do të debutojë në Kampionatin italian në duelin me fillim nga ora 18:00.

Juventus fillon sot mbrojtjen e titullit në Serie A.

Chievo dhe Juventus takohen sot në fillimin e sezonit të ri në Serie A.

Cristiano Ronaldo do të debutojë në Kampionatin italian në duelin me fillim nga ora 18:00.

Ronaldo do të luajë nga minuta e parë duke formuar dyshen e re të sulmit te “Bianconerët” së bashku me Paulo Dybalan.

Këto janë formacionet e mundshme për ndeshjen Chievo – Juventus.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...