Reagon më në fund Modric - Bota Sot
Reagon më në fund Modric

Futboll

Reagon më në fund Modric

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 12:22
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric

Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric ka hedhur poshtë zërat e merkatos që kanë përfolur një transferim të kroatit tek Interi.

Gjatë gjithë javës së kaluar është përmendur se Modric dëshiron të luajë tek Interi përkrah bashkëlojtarëve të tij, Brozovic, Vrsaljko dhe Perisic.

Një lajm i tillë është postuar nga “Futbolalreves” në Instagram, në të cilën Modric ka bërë një koment.

“Kjo është gjëja më e pakuptimitë!!!”, ishte komenti i Modric.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...