Ky shqiptar do të luajë sonte në stadiumin e Cërvena Zvezdës në Beograd - Bota Sot
Ky shqiptar do të luajë sonte në stadiumin e Cërvena Zvezdës në Beograd

Futboll

E hënë, 22 tetor 2018

Ky shqiptar do të luajë sonte në stadiumin e Cërvena Zvezdës në Beograd

Nga: Kemajl Goca Më: 18 shtator 2018 Në ora: 11:41
Stadiumi i Zvezdës

Napoli kërkon tri pikë në stadiumin “Rajko Mitiç” në Beograd, kundër Cërvena Zvezdës, në ndeshjen e parë të grupit C të Champions League në futboll. Mbrojtësi shqiptar, Eldeid Hysaj, pritet të paraqitet si zakonisht titullar në radhët e napolitanëve.

Image

Elseid Hysaj

Napoli është favorit i madh dhe ka ekipin shumë më të mirë se ekipi serb.  Ndeshja luhet sonte në orën 21.00. Ekipi i Napolit që zbarkoi në Beograd: Karnezis, Ospina, Meret; Albiol, Malcuit, Luperto, Mario Rui, Maksimoviq, Koulibaly, Hysaj; Allan, Zielinski, Fabian Ruiz, Diawara, Hamsik, Rog; Callejon, Verdi, Insigne, Mertens, Milik, Ounas.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test