Juventusi publikon listën për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Valencias, Dybala dhe Douglas Costa udhëtojnë me skuadrën - Bota Sot
Juventusi publikon listën për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Valencias, Dybala dhe Douglas Costa udhëtojnë me skuadrën

Futboll

Juventusi publikon listën për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Valencias, Dybala dhe Douglas Costa udhëtojnë me skuadrën

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 18:00
Juventusi

Juventusi i ka ftuar Paulo Dybala dhe Douglas Costa për ndeshjen e së mërkurës që e zhvillojnë ndaj Valencias në kuadër të Ligës së Kampionëve. 

Dybala ka pasur probleme me një lëndim të lehtë, por mësohet se ka stërvitur së bashku me skuadrën.

Në anën tjetër Costa pritet të marr dënim nga klubi pas gjestit të turpshëm që e bëri ndaj Federico Di Francescos.

Të dy kanë udhëtuar me skuadrën dhe pritet të jenë të gatshëm për ndeshjen me Valencian.

Mungon De Scligio i cili ka një problem me muskuj.

Ndeshja mes Valencias dhe Juventusit zhvillohet të mërkurën nga ora 21:00.

Ekipi i Juves: Szczesny, Pinsoglio, Perin; Chiellini, Benatia, Pjanic, Khedira, Ronaldo, Dybala, Costa, Alex Sandro, Matuidi, Cuadrado, Mandzukic, Kean, Bonucci, Cancelo, Emre Can, Rugani, Bentancur, Bernardeschi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...