Vështirë për mysafirët - Bota Sot
Vështirë për mysafirët

Futboll

Vështirë për mysafirët

Nga: K. G. Më: 27 shtator 2018 Në ora: 18:05
Pamje nga një ndeshje

Nesër do të luhen dy ndeshjet e para të javës së shtatë të elitës së futbollit të Kosovës.

Në stadiumin “Riza Lushta” në Mitrovicë, takohen Trepça ’89 – Ferizaj dhe në “Bajram Aliu” të Skenderajt Drenica e pret Ballkanin e Therandës. Të dyja ndeshjet luhen në orën 15.30 dhe priten me interesim të madh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...