Tri ndeshje pa shënuar gol, Realit nuk i ndodhte që nga viti 2007 - Bota Sot
Tri ndeshje pa shënuar gol, Realit nuk i ndodhte që nga viti 2007

Futboll

Tri ndeshje pa shënuar gol, Realit nuk i ndodhte që nga viti 2007

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 12:29
Karim Benzema

Kampioni i Evropës po vuan mungesën e golave në këto xhirot e fundit.

Dy humbje dhe një barazim në tri ndeshjet e fundit, janë rezultate që pak kush i ka pritur për Real Madridin e Julen Lopeteguit.

Ajo që shqetëson më shumë madrilenët është mungesa e golave, pasi në tri takimet e fundit, ata nuk ia kanë dalë të shënojnë asnjëherë.

Një ecuri të tillë Reali nuk e ka pasur që nga sezoni 2006/2007, kur nuk shënonte në tri ndeshje asnjë gol.

Humbja me CSKA Moskën është e dyta në të gjitha garat dhe këto rezultate negative, Reali kërkon t’i ndalë kurrë këtë fundjavë do të ndeshet me Deportivo Alaves.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...