Tottenhami ofron 50 milionë euro për dështakun e Barcelonës - Bota Sot
Tottenhami ofron 50 milionë euro për dështakun e Barcelonës

Futboll

Tottenhami ofron 50 milionë euro për dështakun e Barcelonës

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 19:22
Barcelona

Në verën e kaluar, Malcom ka qenë një temë interesante në afatin kalimtar të kësaj vere, pasi vendosi ta refuzojë Romën duke u transferuar në Barcelonë në momentet e fundit.

Anësori brazilian nuk ka gjetur ende hapësirë në “Camp Nou”, duke i luajtur vetëm 25 minuta në të gjitha garat.

Tottenham Hotspurs ka një plan për Malcomin në janar, klubi anglez i ka gati 50 milionë euro për ish-lojtarin e Bordeaux.

Për lojtarin në garë është Arsenali dhe Interi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...