Real Madrid refuzohet nga trajneri i njohur - Bota Sot
Real Madrid refuzohet nga trajneri i njohur

Futboll

Real Madrid refuzohet nga trajneri i njohur

Më: 31 tetor 2018 Në ora: 08:36
Michael Laudrup

Michael Laudrup ka refuzuar ofertën e Real Madridit për tu bërë trajner i tyre.

Michael Laudrup kishte marr ofertë nga Real Madridi pas shkarkimit të Julen Lopeteguit, mirëpo ai kishte refuzuar madje edhe bisedimet.

Ish-trajneri i Swanseas, që aktualisht është pa skuadër, nuk dëshiron të rikthehet në futboll deri në verën e vitit 2019.

Kështu, Laudrup ka vendosur të pushoj për disa muaj, në mënyrë që ta marr nga fillimi një skuadër.

Kujtojmë se në të kaluarën, Michael Laudrup ishte pjesë e skuadrës së Real Madridit dhe Barcelonës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...