Lëndohet mesfushori i Juventusit - Bota Sot
Lëndohet mesfushori i Juventusit

Futboll

Lëndohet mesfushori i Juventusit

Më: 17 nëntor 2018 Në ora: 15:12
Pjanic dhe Khedira

Mesfushori i “Zonjës së Vjetër”, Sami Khedira ka pësuar një lëndim në kyçin e këmbës në stërvitje, dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Spalit.

Radio Sportiva raporton se mesfushori gjerman ka pësuar një ndrydhje në kyçin e këmbës.

Do të bëhen më shumë teste për ta qartësuara diagnozën përfundimtare, mirëpo mungesa ndaj Spalit duket se do të jetë e pa evitueshme.

31-vjeçari njihet për pësimin e lëndimeve të ndryshme, dhe në këtë stinor është paraqitur vetëm tetë herë në të gjitha garat me skuadrën italiane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...