Crespo është gati të rinisë karrierën e tij si trajner - Bota Sot
Crespo është gati të rinisë karrierën e tij si trajner

Futboll

Crespo është gati të rinisë karrierën e tij si trajner

Më: 30 nëntor 2018 Në ora: 11:32
Crespo është gati të rinisë karrierën e tij si trajner

Pas një aventure të shkurtër në Serinë B me Modenan, Hernan Crespo është gati të rinisë karrierën e tij si trajner. Ish bomberi argjentinas ka një ofertë interesante në vendlindje për të marrë drejtimin e Banfield që nuk po ecën siç duhet në kampionat. Trajneri aktual, Julio Falcioni ka vendosur të mos rinovojë kontratën dhe duket se Hernan Crespo është kandidati më i favorizuar për t’u ulur në stolin e ekipit që aktualisht ëshë në vendin e 12 pas 13 ndeshjesh. Gjithashtu, Gabi Milito dhe Eduardo Dominguez janë kandidatë për drejtimin e Banfield.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...