Ky është biznesmeni i vdekur në aksidentin tragjik në Gjilan - Bota Sot
Ky është biznesmeni i vdekur në aksidentin tragjik në Gjilan

Gjilani

Ky është biznesmeni i vdekur në aksidentin tragjik në Gjilan

Nga: A.M. Më: 7 mars 2019 Në ora: 15:44
Pamje nga vendi i ngjarjes

Tragjedi në Gjilan: Një i vdekur dhe 20 të lënduar nga aksidenti në qendër

Në qytetin e Gjilanit ka ndodhur një aksident ku ka vdekur një person, kurse kane mbetur dhjetëra të lënduar.

Siç mësohet nga burimet e “Bota sot” person që ka vdekur është  pronari i furrës së njohur ‘Çoqaj’, Qerim Çoqaj.

 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...