E kërcënon drejtorin e arsimit në Kamenicë, kërkon t’ia plotësojë normën gruas së tij

Gjilani

E kërcënon drejtorin e arsimit në Kamenicë, kërkon t’ia plotësojë normën gruas së tij

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 16:27
Foto ilustrim

Rreth orës 10:40 gjatë ditës së djeshme udhëheqësi i sektorit të arsimit në komunën e Dardanës (Kamenicë) ka raportuar në polici se një person i dyshuar ka kërcënuar atë.

Sipas ankuesit, i dyshuari ka shkuar në zyrën e tij në objektin e komunës dhe i është kërcënuar se nëse nuk i plotëson normën e orëve të bashkëshortes së tij që punon si mësuese do t’i hakmerret fizikisht.

Rasti në fjalë i është referohet njësisë së hetimeve 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat