La sportin dhe pushtoi rrjetin, ish-golfistja joshëse

Golf

La sportin dhe pushtoi rrjetin, ish-golfistja joshëse

Më: 2 prill 2021 Në ora: 14:32
La sportin dhe pushtoi rrjetin, ish-golfistja joshëse

Paige Spiranac është golfistja e njohur amerikane e cila prej 2016 ka braktisur sportin profesionalisht dhe i është përkushtuar rrjeteve sociale ku e ndjekin rregullisht 3 milion fansa.

Me një xhiro në profilin e saj nuk është e vështirë të kuptohet si ka arritur golfistja të mbledh kaq shumë ndjekës. Fotot e saj provokuese dhe seksi kanë tërhequr shpesh herë edhe vëmendjen e mediave.

Patjetër që pamja provokuese e 28-vjeçares është përballur edhe më shumë kritika dhe komente negative e gjithashtu veshjet e Spiranac kanë qenë prej kohësh një temë diskutimi në komunitetin e golfit, të cilave ajo ka vendosur t’i përgjigjet me një foto akoma më joshëse.

Image

E veshur me xhaketë jeshile, pa reçipeta dhe gjoksin e ekspozuar, Paige Spiranac shkruan:

Askush nuk do të të marrë kurrë seriozisht nëse vazhdon të postosh fotografi me dekolte. Kështu që këtu duhet të vazhdoj të bëj atë që dua.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat