Ja si vetëtima godet topin e golfit në ajër!

Golf

Ja si vetëtima godet topin e golfit në ajër!

Më: 13 korrik 2021 Në ora: 15:32
Vetëtima godet topin e golfit në ajër

Ja si e godet vetëtima godet topin e golfit në ajër!

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale është ajo kur një vetëtimë godet një top golfi, që sapo ishte gjuajtur nga një adoleshent.

Ngjarja ka ndodhur në Teksas (Amerikë), ku duken disa të rinj që po festojnë brenda shtëpisë, ndërsa jashtë bie shi.

Një nga të rinjtë ka gjuajtur një top golfi dhe në momentin që topi ndodhet në ajër është goditur nga rrufeja, duke krijuar mjaft panik tek adoleshentët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat