Kjo bukuroshe mburret që është para Tiger Woods

Golf

Kjo bukuroshe mburret që është para Tiger Woods

Nga: K.G. Më: 9 shtator 2021 Në ora: 13:37
Kjo bukuroshe mburret që është para Tiger Woods

Edhe pse sukseset e saja në golf janë kilometra larg nga ato që ka bërë Tiger Woods (45 -vjeçar), ish-lojtarja e golfit, bukuroshja Paige Spiranac (28 - vjeçare) ka gati gjysmë milioni më shumë ndjekës në Instagram sesa amerikani i lartpërmendur.

 ‘Unë e di që njerëzit mendojnë se jam duke tërhequr vëmendjen vetëm me pamjen time, nuk mendoj kështu. 

Nëse do të isha mashkull dhe do të kisha të njëjtin numër ndjekësish në rrjetet sociale, nuk mendoj se njerëzit do të thoshin të njëjtën gjë”, ka thënë Spiranac. 

Derisa Tiger Woods ka 2.7 milion ndjekës, Paige ka 400,000 më shumë.

Sot, ajo është pjesë e televizionit NBC dhe fytyra e saj shfaqet në shumë reklama në Amerikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat