Azer Bislimaj fiton të bronztën në edicionin e katërt të Ballkan Open

Golf

Azer Bislimaj fiton të bronztën në edicionin e katërt të Ballkan Open

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 22:56
Azer Bislimaj fiton të bronztën në edicionin e katërt të Ballkan Open

Azer Bislimaj stolisët me Kupën e bronztë në edicionin e katërt të Ballkan Open në Antalya të Turqisë në kategorinë brutto.

Veli Bislimaj u radhit në vendin e gjashtë.

Në këtë garë morën pjesë lojëtar nga 11 shtete dhe gara u zhvillua tre ditë radhazi në Sulltan dhe Pasha Golf Course.

Image

Federata e Golfit e Kosovës e uron lojëtarin Azer Bislimaj për suksesin e arritur në garën e parë zyrtare në të cilën mori pjesë Federata.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat