Kur luan golf me aligatorin gojëhapur pas shpine!

Golf

Kur luan golf me aligatorin gojëhapur pas shpine!

Më: 19 janar 2022 Në ora: 11:15
Kur luan golf me aligatorin gojëhapur pas shpine!

Piloti australian i “Ducat”-i, Xhek Miler, po kalon këto ditë pushimi duke luajtur golf, një sport që ai e pëlqen shumë.

Në prag të testeve të para sezonale që do të zhvillohen në Sepang, piloti ka postuar një foto duke u praktikuar golf, por kjo aventurë për të nuk ka qenë e lehtë.

“E vështirë të futësh topin në vrimë, kur pas teje ke një krokodil që të vëzhgon”, ka qenë komenti i Miller

Piloti i “Ducat”-it e ka postuar foton duke luajtur golf, me një aligator të madh nga pas, që ndodhet në bar me gojën hapur, pak metra larg tij. Ngjarja ka ndodhur në qytezën e Toënsville, vendlindja e pilotit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat