A mundet Tiger Woods të kthehet sërish në botën e golfit? 

Golf

A mundet Tiger Woods të kthehet sërish në botën e golfit? 

Më: 17 shkurt 2022 Në ora: 14:08
A mundet Tiger Woods të kthehet sërish në botën e golfit? 

A mundet Tiger Woods të kthehet sërish në botën e golfit?

Entuziazmi i tij është i madh, por zhgënjimi i tij po rritet pasi rikuperimi i tij duket më i gjatë se sa pritej.

Woods pësoi një aksident të rëndë automobilistik në shkurt të vitit të kaluar në të cilin gati humbi këmbën e djathtë. Në periudhën e rikuperimit nga operacioni i pestë në shpinë!, shkruan media kroate “Jutarnjlist”.

“Fatkeqësisht nuk jam aq afër qëllimit sa e prisja. Nuk mund t'ju them as kur mund të realizohet kthimi im.

Mund të them vetëm se këmba ime e djathtë nuk më duket si e majta”, ka thënë Woods para gazetarëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat