Arrestohen dy persona nga Gostivari, kanë sulmuar fizikisht një person

Gostivari

Arrestohen dy persona nga Gostivari, kanë sulmuar fizikisht një person

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 11:46
Foto ilustrim

SPB-Tetovë njofton se kanë arrestuar dy persona nga Gostivari për shkak se kanë sulmuar një person nga Negotina.

“Punonjësit policorë të SPB-Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme-Gostivar, dje (21-shkurt) rreth orës 16:30 kanë privuar nga liria personat V.A. (18) nga Llakavica e Gostivarit dhe B.A. (19) nga Banjica e Poshtme e Gostivarit, për shkak të dyshimit se rreth orës 13.00 para një objekti shkollor në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar, kanë sulmuar fizikisht personin A.A. (18) nga Negotina e Pololgut, me të cilin ishin njohur më parë.

Rasti është zbardhur plotësisht dhe në koordinim me Prokurorin Publik ndaj të përfshirëve do të vijojë parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat