Veteranët e Llapit, dikur... - Bota Sot
Veteranët e Llapit, dikur...

Hendboll

Veteranët e Llapit, dikur...

Nga: K. G. Më: 6 janar 2019 Në ora: 12:57
Veteranët e Llapit, dikur...

Kanë dhënë shumë për hendbollin dhe në përgjithësi të sportit!   Veteranët e Llapit nga Podujeva, që dikur dhanë shumë në fushën e lojës por edhe jashtë saj, sidomos në zhvillimin e aktiviteteve garuese në kohën e okupimit dhe sakrifikuan shumë, duke mos iu përkulur asnjëherë regjimit kriminal serb.

Në foto janë disa prej emrave të respektuar, si Hasan Shala, Ismajl Mehmeti, Besnik Muçolli etj. Emra të respektuar dhe që iu djeg zemra për hendboll.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...