Dervish Berisha: ‘Bota sot’ i dha jetë informimit korrekt

Hendboll

Dervish Berisha: ‘Bota sot’ i dha jetë informimit korrekt

Nga: K. G. Më: 26 qershor 2019 Në ora: 17:11
Dervish Berisha: ‘Bota sot’ i dha jetë informimit korrekt

Ish hendbollisti që i takon gjeneratës së artë, Dervish Berisha, që njihet si zëri i guximshëm kritik, ka uruar 24 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.

“’Bota sot’, gazetë që i dha jetë informimit korrekt, sidomos sportit e hendbollit që shumë pak ishte prezent në revistat tona.

Krenohemi me ju dhe çdo herë ju çmojmë e respektojmë për punën që kryeni si gazetë dhe ju dëshirojmë shumë e shumë suksese. Jeni më të mirët. Urime”, thotë Berisha,  që jeton e vepron në Belgjikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat