Sportisti i Kosovës fejohet me vajzën e ish hendbollistit! - Bota Sot
Sportisti i Kosovës fejohet me vajzën e ish hendbollistit!

Hendboll

Sportisti i Kosovës fejohet me vajzën e ish hendbollistit!

Nga: Kemajl Goca Më: 16 gusht 2019 Në ora: 16:24
Sportisti i Kosovës fejohet me vajzën e ish hendbollistit!

Gazmend në familjen Gubetini, ku të gjithë janë sportistë përkatësisht hendbollistë.

Labinoti hendbollist, Blerina dhe Rina, hendbolliste. 

Vëlla e motra me hendboll, sikurse edhe prindi i tyre Fatmiri, dikur ish kryetar i KH Vushtrria.  

Labinoti është fejuar me vajzën nga Isniqi i Deçanit, Mirlinda Balaj.
Ajo çka e veçon është se hendbollisti fejohet me vajzën e ish hendbollistit deçanas, Kadriut!

Rast i rrallë, hendbollisti dhëndër i ish hendbollistit. Bota sportive si gjithmonë sjellë lajme të shkëlqyeshme jo vetëm nga fusha e sportit por edhe kur bëhen miq familjar sportistët. 
Një mrekulli por edhe një festë e madhe mes familjeve Gubetini dhe Balaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat