Ja shkelin me motoçikletë bukuroshet e kampiones së Kosovës - Bota Sot
Ja shkelin me motoçikletë bukuroshet e kampiones së Kosovës

Hendboll

Ja shkelin me motoçikletë bukuroshet e kampiones së Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 3 shtator 2019 Në ora: 11:59
Bukuroshet e kampiones së Kosovës ia shkelin me motor

Nuk janë vetëm specialiste vetëm të lojës së hendbollit por edhe të motoçikletës!

Image

Dyshja nga Mali i Zi, bukuroshet e hendbollit shqiptarja Suzana Ujkiq dhe boshnjakja Esma Muratoviq, fortë i grahin edhe motoçikletës!

Ato ia shkelin gazit deri në pikën e fundit. 

Simpatiket së bashku janë në motor, Esma e para dhe Suzi e dyta. 

Ndryshe janë hendbolliste të kampiones dhe fitueses së Kosovës, Istogu.
Kjo foto është bërë në Rozhajë të Malit të Zi, gjatë përgatitjeve të klubit Istogut me trajnerin Faruk Shala.
Tandemi që i dhanë shpirt edhe ekipit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat