Sportistja më e mirë e Kosovës, sërish i përvëlon spanjollët!

Hendboll

Sportistja më e mirë e Kosovës, sërish i përvëlon spanjollët!

Nga: Kemajl Goca Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 17:28
Esma

Sërish në bikini dhe shkrep me një foto. Sërish tregon formën e saj. 

Sërish në bikini dhe me pamjen e saj përvëlon spanjollët.

Është hendbollistja më e mirë në Kosovë, Esma Muratoviq, me kombësi boshnjake, e lindur dhe e rritur në Podgoricë të Malit të Zi.   

Ajo nga kampionia e Kosovës, Istogu, kaloi në ekipen spanjolle San Jose Obrero.

Ndryshe është hendbollistja më e mirë për vitin 2019, që u shpall nga Federata e Hendbollit e Kosovës. Kjo foto është bërë në Lanzarote.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat