Sportistja më e mirë në Kosovë, provokon në Spanjë! Mjeri ai që ishte në dritare, ja pse - Bota Sot
Sportistja më e mirë në Kosovë, provokon në Spanjë! Mjeri ai që ishte në dritare, ja pse

Hendboll

Sportistja më e mirë në Kosovë, provokon në Spanjë! Mjeri ai që ishte në dritare, ja pse

Nga: Kemajl Goca Më: 27 mars 2020 Në ora: 17:49
 Sportistja më e mirë në Kosovë, provokon në Spanjë! Mjeri ai që ishte në dritare

Sportistja më e mirë në Kosovë, provokon në Spanjë! Mjeri ai që ishte në dritare, foto tregon më së miri!

Të gjithë në karantinë apo në vetizolim, që të ruajnë shëndetin nga virusi korona!

Edhe në Spanjë janë në vetizolim kur dihet se këtë shtet e ka përfshirë me të madhe dhe me dhjetëra mijëra janë të infektuar nga virusi korona.

Hendbollistja më e mirë në Kosovë për vitin 2019, që u shpall nga Federata e Hendbollit e Kosovës, Esma Muratoviq, nuk rri rehat as në Spanjë, pa bërë ndonjë fotografi provokuese, por kësaj radhe doli në ballkon dhe kush e ka pa nga dritaret tjera, padyshim se ka qenë një provokim i zjarrtë në aspektin e bukurisë trupore.

Muratoviq nga Podgorica, nga Istogu, kampione e Kosovës, kishte shtegtuar në San Jose, skuadër që garon në ligën e dytë spanjolle/

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat