Parandalohet grabitja e një bankomati në Kamëz - Bota Sot
Parandalohet grabitja e një bankomati në Kamëz

Kronikë e zezë

Parandalohet grabitja e një bankomati në Kamëz

Më: 8 janar 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Një bankomat i nivelit të dytë është tentuar të grabitet këtë të martë në  Bulevardin Blu në Kamëz .

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orëve të para të mëngjesit, ku persona të paidentifikuar tentuan ta hapnin me mjete të forta. Bëhet e ditur se në momentin e ngjarjes ka rënë sistemi i alarmit dhe  policia ka arritur të ndalojë vjedhjen.

Mësohet se autorët kanë arritur të largohen, nga vendi i ngjarjes ndërsa policia është vënë në kërkim të autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...