Rrah gruan dhe djalin - Bota Sot
Rrah gruan dhe djalin

Kronikë e zezë

Rrah gruan dhe djalin

Më: 8 janar 2019 Në ora: 10:43

Një person është arrestuar në Prizren pasditen e djeshme, ku pas një konflikti verbal dhe nën ndikimin e alkoolit ka sulmuar dhe rrahur bashkëshorten dhe djalin e tij.

Viktimat kanë marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, kurse i dyshuari me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën  mbajtjes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...