Grabiten 2 mijë euro në një lokal të lojërave të fatit në Prishtinë - Bota Sot
Grabiten 2 mijë euro në një lokal të lojërave të fatit në Prishtinë

Kronikë e zezë

Grabiten 2 mijë euro në një lokal të lojërave të fatit në Prishtinë

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:32
Ilustrim

Një punëtor në një lokal të lojërave të fatit ka raportuar në Polici se dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënimin e armës i kanë grabitur rreth (dy mijë) 2000 euro dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Agron Ramadani’ në Prishtinë, mbrëmjen e djeshme, ka njoftuar Policia.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...