Tre persona kapen duke hyrë ilegalisht në Kosovë - Bota Sot
Tre persona kapen duke hyrë ilegalisht në Kosovë

Kronikë e zezë

Tre persona kapen duke hyrë ilegalisht në Kosovë

Më: 21 janar 2019 Në ora: 11:16
Foto ilustrim

Janë shoqëruar në stacionin policor dy meshkuj dhe një femër, të gjithë shtetas të Shqipërisë, pasi që të njëjtit kishin kaluar kufirin ilegalisht nga Shqipëria për në Kosovë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë deportuar në Shqipëri.

Rasti ka ndodhur në afërsi të pikës kufitare në Vërimicë mbrëmjen e djeshme, ka bërë të ditur Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...