I burgosuri i vë zjarrin banjos së burgut - Bota Sot
I burgosuri i vë zjarrin banjos së burgut

Kronikë e zezë

I burgosuri i vë zjarrin banjos së burgut

Më: 17 mars 2019 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Policia njofton se në Qendrën Korrektuese në Lipjan një oficer ka raportuar për një zjarrvënie të qëllimshme në një pavijon-banjë nga një i burgosur.

Nga zjarri është dëmtuar një pajisje e banjës në vlerë të vogël. Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet relevante policore, kurse i dyshuari  mbetet në ditët në vazhdim të intervistohet. Është iniciuar rasti dhe mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...